Podstawowe dane:
Forma działalności: firma rodzinna,
Produkty: fasole, ziarna, orzechy,
Pracownicy: 12,
Obrót: 3.000.000 EUR;
Załoga:
Lucjan Hojda - właściciel, generalny nadzór,
Marcin Hojda - zakup, finanse ,
Radek Hojda - sprzedaż, marketing.

Lucjan Hojda Marcin Hojda Radek HojdaO firmie

Nasza firma jest małym przedsiębiorstwem rodzinnym powstałym w 1995 roku. Podstawą naszej działalności jest skup i sprzedaż płodów rolnych: różnych rodzajów fasoli, orzechów laskowych i włoskich, maku i pestek dyni. Po kilku latach budowania kontaktów z klientami postawiliśmy na prostą i skuteczną metodę pracy - najwyższa jakość przy najniższej cenie. Naszym najważniejszym celem jest budowanie silnej pozycji rynkowej poprzez pogłębianie kontaktów z klientami oraz oferowanie nowych produktów.

W rezultacie stosowania tej koncepcji w 2001 roku nasza fasola trafiła na eksport, co pozwoliło nam podwoić obroty. Rok 2002 także należał do udanych - dzięki naszym nowym partnerom zagranicznym zwiększyliśmy obroty o 100%, a ilość sprzedanych towarów sięgnęła poziomu 1800 ton. Obecnie wprowadzamy do naszej oferty importowane ziarna słonecznika, kaszę gryczaną oraz groch.


Naszymi głównymi klientami są przedsiębiorstwa zajmujące się przetwórstwem owocowo - warzywnym i konfekcjonowaniem produktów sypkich na terenie kraju oraz za granicą. Kilka lat owocnej współpracy jest najlepszym dowodem doskonałej jakości naszych produktów oraz terminowości dostaw. Zakupione produkty rolne są sortowane i suszone według potrzeb klientów. Najważniejsza sprawa - jakość - jest zapewniana dzięki urządzeniom czyszczącym i sortującym. Czas realizacji dostaw jest ograniczony do niezbędnego minimum i waha się od 3 do 7 dni przy zamówieniach rzędu 1-24 tony. Dysponujemy własną bazą transportową oraz dogodnymi warunkami płatności. Strona główna

Design by Digital Web Design